Kotka na gorącym blaszanym dachu - retransmisja NT Live | www.palac.art.pl

Repertuar

Kotka na gorącym blaszanym dachu - retransmisja NT Live

Data wydarzenia:
08 Marzec 2018 godz. 18:00
Lokalizacja:
Kino KADR
Ceny biletów: 
Normalny - 26 zł
Ulgowy dla seniorów - 23 zł
Ulgowy dla młodzieży (15+) - 20 zł

Tennessee Williams (1911-1983) Cat on a Hot Tin Roof (Kotka na gorącym blaszanym dachu), dramat (1955)

Spektakl z cyklu National Theatre Live.

Po wielkim sukcesie inscenizacji Tramwaju zwanego pożądaniem Benedict Andrews powraca z arcydziełem XX-wiecznego mistrza dramatu Tennessee'go Williamsa. W rolach głównych wystąpią Sienna Miller (Snajper), Jack O’Connell (Tulipanowa gorączka) i Colm Meaney.

Parna noc na plantacji bawełny w Missisipi. Rodzina gromadzi się, by uczcić urodziny ojca, Dużego Taty. Małżeństwo jego syna, Bricka, przeżywa kryzys: manewry, sekrety, seksualne napięcie zwiastują bliski koniec. Upał jest nie do zniesienia - podobnie jak kłamstwa, które padają w trakcie spotkania. A gdy stawką jest przyszłość rodziny, która wersja prawdy okaże się tą najprawdziwszą? Rodzinna uroczystość naznaczona cieniem zbliżającej się tragedii, mimo wysiłków zmienia się w psychodramę.

Kotka… Tennessee'go Williamsa to przede wszystkim portret zakłamanej rodziny, której nic tak naprawdę nie spaja. Po mistrzowsku przeniósł ją na ekran w 1958 r. Richard Brooks, obsadzając w głównych rolach Paula Newmana i Elizabeth Taylor.

Spektakl dla widzów od 15 roku życia.
Czas trwania: ok. 3 godz.

źródło: nazywowkinach.pl

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia