Tajemnice Joan - KinoSzkoła Seniora - ODWOŁANE | www.palac.art.pl

Kino

Tajemnice Joan - KinoSzkoła Seniora - ODWOŁANE

Data wydarzenia:
16 Kwiecień 2020 godz. 12:00
Lokalizacja:
Kino KADR
Ceny biletów: 
12 zł

Seans filmowy w ramach programu KinoSzkoła

Temat prelekcji: Otwartość na zmiany. Dlaczego służymy ideologiom?

Gatunek: dramat, romans, kraj produkcji: Wielka Brytania, 2018; czas trwania: 100 min
Reżyseria: Trevor Nunn, obsada: Sophie Cookson, Judi Dench, Tom Hughes, Ben Miles, Stephen Campbell Moore, Tereza Srbova

Rok 2000, przedmieścia Londynu. Spokojne życie starszej pani, Joan Stanley, przyjmuje nieoczekiwany obrót, kiedy zostaje aresztowana przez MI5 i oskarżona o szpiegostwo na rzecz komunistycznej Rosji.

Rok 1938. Młoda Joan studiuje fizykę w Cambridge. Nieśmiała i łatwowierna dziewczyna szybko daje się uwieść uroczemu i tajemniczemu Leo, który wkrótce staje się jej przewodnikiem po obcym, ale intrygującym świecie ideologii komunistycznej.

Romantyczna idylla trwa aż do momentu wybuchu II wojny światowej. Joan pracuje w ośrodku badań nad bombą atomową, gdy Leo prosi ją o przekazanie Rosjanom ściśle tajnych akt. Joan dowiaduje się, że jest tylko narzędziem w rękach ukochanego i sama musi wybrać pomiędzy miłością i zdradą swojego kraju a bliskimi i ich ocaleniem.

źródło: bestfilm.pl

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia