Nie ma nas w domu - seans filmowy | www.palac.art.pl

Kino

Nie ma nas w domu - seans filmowy

Data wydarzenia:
04 Grudzień 2019 godz. 17:00
Pokaż wszystkie
  • 29 Listopad 2019 godz. 17:00
  • 30 Listopad 2019 godz. 17:00
  • 01 Grudzień 2019 godz. 17:00
  • 02 Grudzień 2019 godz. 17:00
  • 03 Grudzień 2019 godz. 17:00
  • 04 Grudzień 2019 godz. 17:00
w lokalizacji: Kino KADR
Lokalizacja:
Kino KADR
Ceny biletów: 
Normalny - 15 zł
Ulgowy - 13 zł

Gatunek: dramat, kraj produkcji: Wielka Brytania, Francja, Belgia 2019; czas trwania: 100 min
Reżyseria: Ken Loach, obsada: Kris Hitchen, Debbie Honeywood, Rhys Stone, Katie Proctor

Ricky i Abbie chcą dla siebie i swoich dzieci czegoś więcej. On jest w stanie poświęcić wszystko, żeby ich marzenie o własnym domu wreszcie się spełniło. Ma dosyć czekania, aż sprawy przyjmą lepszy obrót - stawia wszystko na jedną kartę i zaczyna pracę na własną rękę. Rzuca się w wir obowiązków, chcąc jak najszybciej osiągnąć swój cel. Ona, myśląc o przyszłości, nie chce stracić z oczu tego, co już mają: kochającej się rodziny i wzajemnego wsparcia. Wierzy, że goniąc za szczęściem, trzeba wiedzieć, kiedy się zatrzymać.

Najnowszy film dwukrotnego zdobywcy Złotej Palmy. Poruszająca i chwytająca za serce opowieść o rodzinie, marzeniach i drodze do szczęścia. Nie ma nas w domu to najnowszy film dwukrotnie nagrodzonego Złotą Palmą Kena Loacha - reżysera filmów Ja, Daniel Blake oraz Wiatr buszujący w jęczmieniu, który poruszył publiczność festiwalu w Cannes, gdzie ubiegał się o Złotą Palmę, a przez krytykę został uznany za jeden z najlepszych filmów brytyjskiego mistrza.

Nie ma nas w domu to głęboko ludzki i pełen wrażliwości portret rodziny, która wbrew przeciwnościom stara się podążać za swoimi marzeniami, a jednocześnie ważny i aktualny obraz realiów kapitalizmu, współczesnego rynku pracy i wyzwań, jakie stawia przed przeciętnym obywatelem.

Za scenariusz Nie ma nas w domu odpowiada długoletni współpracownik Kena Loacha, Paul Laverty 0 laureat Złotej Palmy, czterokrotnie nominowany do Europejskiej Nagrody Filmowej. Zdjęcia do filmu to z kolei dzieło Robby’ego Ryana, nominowanego do Oscara za Faworytę Yorgosa Lanthimosa. Nie ma nas w domu pokazywany był już na najważniejszych europejskich i światowych festiwalach, m.in. w Toronto, Zurychu i San Sebastian.

źródło: M2Films

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia