Manu. Bądź sobą! - seans filmowy dla dzieci | www.palac.art.pl

Kino

Manu. Bądź sobą! - seans filmowy dla dzieci

Data wydarzenia:
10 Lipiec 2019 godz. 17:00
Pokaż wszystkie
  • 05 Lipiec 2019 godz. 17:00
  • 06 Lipiec 2019 godz. 17:00
  • 07 Lipiec 2019 godz. 17:00
  • 08 Lipiec 2019 godz. 17:00
  • 09 Lipiec 2019 godz. 17:00
  • 10 Lipiec 2019 godz. 17:00
w lokalizacji: Kino KADR
Lokalizacja:
Kino KADR
Ceny biletów: 
12 zł

Seans filmowy w ramach Wakacji z filmem 2019.

Dla grup zorganizowanych istniej możliwość zamówienie seansu w godzinach dopołudniowych. Kontakt Kamila Szwarc tel. 668 450 642.

Gatunek: animacja, familijny, kraj produkcji: Niemcy 2019, czas trwania: 88 min
Reżyseria: Christian Haas, Andrea Block, obsada: Adam Zdrójkowski, Czesław Mozil, Jacek Król

Świetny dubbing, masa humoru i rozrywka najwyższych lotów - jednym słowem Manu. Bądź sobą! animowana komedia familijna o sympatycznym ptaszku, który przez całe dzieciństwo myślał, że jest mewą. Film, który zagości w kinach 5 kwietnia, to piękna i zabawna opowieść o tym, że naprawdę warto być sobą, różnice nie mają, a wiara we własne siły może czynić cuda. W polskiej wersji językowej usłyszymy znakomite głosy: Czesława Mozila, znanego m.in. z roli bałwanka Olafa z Krainy Lodu, oraz Adama Zdrójkowskiego - gwiazdę serialu Rodzinka.pl, która ma na swoim koncie udział w dubbingu przebojowego Sing. Promocję filmu wspiera hit Roksany Węgiel Anyone I Want To Be (blisko 20 milionów wyświetleń w serwisie Youtube), do którego przygotowano specjalną wersję teledysku z fragmentami animacji Manu. Bądź sobą!.

Manu (Adam Zdrójkowski) dorasta w kochającej rodzinie, wierząc, że jest mewą. Jednak w trakcie pierwszej lekcji latania okazuje się, że należy do zupełnie innego gatunku skrzydlatych. Odrzucony przez swoje dotychczasowe stado, opuszcza rodzinne gniazdo w poszukiwaniu prawdziwej tożsamości. Na swojej drodze spotyka ptasie rodzeństwo jerzyków, które szybko przyjmuje go do swojej paczki. Przyjaciołom towarzyszy pewien przerośnięty, niepotrafiący latać, ale za to bardzo sympatyczny indyk Percival (Czesław Mozil). Wkrótce wraz z mewami, wszystkie gatunki będą musiały połączyć siły, aby stawić czoła gangowi gryzoni, który specjalizuje się w podkradaniu ptasich jaj. Za rogiem czai się jednak kolejne niebezpieczeństwo, które pokaże, że w byciu sobą jest moc a różnienie się od innych bywa bardziej przydatne niż wszystkim się może wydawać.

źródło: kinoswiat.pl

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia