XI Międzykulturowy Festiwal Folklorystyczny Zagłębie i Sąsiedzi | www.palac.art.pl

Repertuar

XI Międzykulturowy Festiwal Folklorystyczny Zagłębie i Sąsiedzi

Data wydarzenia:
27 Kwiecień 2019 godz. 10:00 - 20:00
Pokaż wszystkie
  • 27 Kwiecień 2019 godz. 10:00 - 20:00
  • 28 Kwiecień 2019 godz. 10:00 - 20:00
w lokalizacji: Sala teatralna
Lokalizacja:
Sala teatralna

XI Międzykulturowy Festiwal Folklorystyczny Zagłębie i Sąsiedzi odbędzie się w dniach 27-28 kwietnia 2019 r. w Pałacu Kultury Zagłębia. Festiwal ma charakter konkursu, w ramach którego wystąpią dziecięce zespoły ludowe w kategoriach: zespoły taneczne (z podziałem na grupy wiekowe), zespoły śpiewu grupowego i kapele, a także zespoły dorosłych w kategoriach: zespoły taneczne regionalne, zespoły taneczne artystycznie opracowane, kapele ludowe i zespoły śpiewu grupowego. Jury złożone z ekspertów Polskiej Sekcji CIOFF przyzna nagrody finansowe w każdej kategorii oraz nagrodę główną - Grand Prix Festiwalu. Uroczyste wręczenie nastąpi podczas Koncertu Finałowego, wieńczącego zmagania konkursowe. Dodatkowo pierwszego dnia Festiwalu na dzieci będą czekać warsztaty rękodzieła ludowego. Wszystkich chętnych zapraszamy do oglądania kolorowych występów.

Na zgłoszenia zespołów czekamy do 23 marca 2019 r.

Z uwagi na ograniczenie Festiwalu do dwóch dni, w przypadku większej liczby zgłoszeń, lista zgłoszonych zespołów może zostać zamknięta wcześniej. Prosimy nie czekać do końca okresu zgłoszeniowego.

DO POBRANIA:
REGULAMIN
KARTA ZGŁOSZENIA - DZIECI
KARTA ZGŁOSZENIA - DOROŚLI

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia