Repertuar

Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie

Data wydarzenia:
13 Styczeń 2019 godz. 16:00
Lokalizacja:
Sala teatralna
Ceny biletów: 
Parter - 90 zł | 100 zł | 120 zł
Balkon - 80 zł

Oszałamiająca muzyka, pełen seksapilu zespół oraz rozbrajające żarty "tu i teraz". Zapraszamy na pełne pozytywnej energii koncertowe show w takt melodii wygrywanych przez charyzmatycznego wirtuoza Waldemara Malickiego, które odbędzie się w Sali Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia 13 stycznia 2019 r. o godz. 16:00.

MUZYKA
Pianista wraz z porywającymi muzykami i doskonałymi solistami zaprezentują największe hity Pucciniego, Bramsa, Verdi’ego czy Bizeta, które zaskoczą swoim brzmieniem niczym przeboje napisane współcześnie. Muzyczny spektakl zachwyca ogromną ilością pianistyki i różnorodnością subtelnych klimatów, a energetyczne utwory oczarują niejednego melomana.

HUMOR
Pełen temperamentu koncert to także spotkanie z wyśmienitym humorem! Kilkadziesiąt skeczy muzycznych przeplata się z dowcipem politycznym, obyczajowym i światopoglądowym. Anegdoty z najwyższej półki nie tylko bawią do łez, ale także trafnie komentują naszą współczesność.

OCZYSZCZENIE
Naga prawda o klasyce - Waldemar Malicki i band, będąc odpowiedzią na otaczającą rzeczywistość, zaskakuje aktualnością. To zabawa połączona z refleksją, która skłania do myślenia, a jednocześnie urzeka lekkością.

Ta absolutnie nowa forma artystyczna, wypełniona mnóstwem oczyszczającego śmiechu, to gwarancja inteligentnej rozrywki i przyjemnej odskoczni od codzienności. Nie może tam Państwa zabraknąć!

Scenariusz i reżyseria: Jacek Kęcik

Występują:
Waldemar Malicki - fortepian
Małgorzata Krzyżanowicz - wiolonczela
Anita Rywalska - sopran
Marcin Pomykała - tenor
Andrzej Piątek - aktor

Czas trwania: 90 min

ORGANIZATOR
ESKANDER
Martyna Kasprzak
tel. 600 390 863; 77 441 05 33
martyna@eskander.pl
www.impresariatteatralny.pl
www.eskander.com.pl

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia