Spotkanie z Arturem Barcisiem | www.palac.art.pl

Repertuar

Spotkanie z Arturem Barcisiem

Data wydarzenia:
04 Wrzesień 2015 godz. 18:00
Lokalizacja:
"Agora" Duża
Ceny biletów: 
10 zł

Kończą się wakacje, nadchodzi nowy sezon w Pałacu Kultury Zagłębia, a co za tym idzie kolejna odsłona „Salonu kultury. Kawy z Gwiazdą”. Gościem wrześniowego spotkania będzie niezwykle pozytywna postać polskiej sztuki aktorskiej - Artur Barciś. Rozmowę z aktorem poprowadzi Agnieszka Strzemińska – dziennikarka Radia Katowice.

Czerepach, Tadeusz Norek, czy Jerzy Kolęda – to tylko trzy z ponad 150 postaci filmowych, serialowych i teatralnych, w które wcielił się Artur Barciś. Swoją przygodę z aktorstwem rozpoczął jeszcze przed ukończeniem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi, wcielając się w rolę „człowieka Pana Emila” w polskim odpowiedniku Jamesa Bonda – serialu „07 Zgłoś się” oraz w rolę pucybuta w spektaklu „Taka noc nie powtórzy się nigdy” w reżyserii Barbary Fijewskiej. Od tamtej pory sukcesywnie poszerzał swój dorobek aktorski, zajmując się również podkładaniem głosu do filmów animowanych oraz reżyserując spektakle teatralne.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wypić kawę w towarzystwie tak znakomitego aktora, poznać jego historię, a także usłyszeć kilka ciekawych anegdot z jego życia.

 

Sponsorem głównym cyklu „Salon kultury. Kawa z Gwiazdą” jest

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest spółką strategiczną dla polskiej gospodarki, odpowiedzialną za przesył gazu ziemnego oraz zarządzanie najważniejszymi gazociągami w Polsce. W chwili obecnej spółka rozpoczyna realizację strategicznego gazociągu wysokiego ciśnienia relacji Tworóg – Tworzeń.

Komisja Europejska w październiku 2013 roku przyznała inwestycji  status „Projektu o znaczeniu wspólnotowym”. Więcej informacji o inwestycji i znaczeniu statusu PCI dla rozwoju infrastruktury przesyłu gazu znajduje się na stronie internetowej GAZ-SYSTEM S.A.

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
"Agora" Duża

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia