Sorry Boys - koncert walentynkowy | www.palac.art.pl

Repertuar

Sorry Boys - koncert walentynkowy

Data wydarzenia:
14 luty 2018 godz. 19:00
Lokalizacja:
Sala teatralna
Ceny biletów: 
Parter normalny - 40 zł
Parter ulgowy - 36 zł
Balkon normalny - 35 zł
Balkon ulgowy - 31,50 zł

Muzyka i miłość - jedno bez drugiego byłoby bezwartościowe, dlatego jak inaczej spędzić święto zakochanych, jak nie w muzycznej atmosferze. Pałac Kultury Zagłębia zaprasza na koncert walentynkowy w wykonaniu zespołu Sorry Boys! 14 lutego o 19:00 grupa zawita do Sali Teatralnej PKZ w ramach trasy Amor Tour, umilając wszystkim parom ten szczególny dla nich czas.

Sorry Boys - zespół zadebiutował w 2010 r. albumem Hard Working Classes, wydanym przez Mystic Production. Płyta spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem wśród słuchaczy i recenzentów. Już przed wydaniem debiutanckiego krążka grupa została zauważona zarówno w Polsce, jak i za granicą. Grupa zdobyła statuetkę Best New Band Poland, a w 2009 r., decyzją kapituły PAM London, Sorry Boys otrzymał nagrodę Największa Nadzieja 2009 w ramach PAM London Awards. W listopadzie 2013 r. ukazała się druga płyta zespołu Vulcano. Swoim drugim albumem Sorry Boys ponownie narobili sporo zamieszania wśród wielbicieli muzyki i dziennikarzy. Płyta znalazła się również wysoko w wielu podsumowaniach najlepszych płyt 2013. Trzeci album grupy zatytułowany Roma ukazał się w listopadzie 2016 r. Napisany w połowie po polsku i angielsku, emanuje charakterystycznym dla zespołu bogactwem muzycznych światów i kontekstów. Roma przywołuje Rzym - miejsce, do którego prowadzą wszystkie drogi. Patronem Romy jest Apollo - bóg muzyki, poezji, miłości i światła - przewodnich tematów albumu - mówi autorka kompozycji i tekstów, Bela Komoszyńska. Na płycie pojawiają się zaskakujące inspiracje z różnych epok i szerokości geograficznych - od Chopina, poprzez Ewę Demarczyk, śpiew kurpiowski, aż po tradycję Gospel. Album Roma został nominowany do Fryderyka 2017 w kategorii Album Roku Muzyka Alternatywna.

Skład zespołu:
Bela Komoszyńska
- śpiew, instrumenty klawiszowe
Tomasz Dąbrowski - gitara
Piotr Blak - gitara, instrumenty klawiszowe
Maciej Gołyźniak - perkusja

 

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia