Scena/anecS - Jazz Bar Trio | www.palac.art.pl

Repertuar

Scena/anecS - Jazz Bar Trio

Data wydarzenia:
17 Grudzień 2019 godz. 18:00
Lokalizacja:
Scena Sali Teatralnej
Ceny biletów: 
20 zł

Pałac Kultury Zagłębia ponownie znosi barierę między artystami a publicznością, gdyż na scenę Sali Teatralnej powrócił cykl koncertów Scena/anecS. Trzecim wydarzeniem cyklu będzie koncert zespołu Jazz Bar Trioktóry odbędzie się 17 grudnia o 18:00! Widzowie zasiądą z artystami w tak zwanym aneksie. Niebanalne otoczenie zaplecza scenicznego i wyjątkowa atmosfera pozwala w pełni oddać się prezentowanej muzyce. 

Scena/anecS to cykl koncertów, którego celem jest zniesienie bariery między widzami a artystami oraz umożliwienie bezpośredniego obcowania z muzyką i jej twórcami w przyjaznej atmosferze. Bariera w postaci kurtyny przestaje istnieć, a publiczność zasiada razem z artystą na scenie, w tak zwanym aneksie. Taka forma obcowania z dźwiękiem i muzyką przypadnie do gustu każdemu, kto lubi niebanalne doświadczenia. Zróżnicowany repertuar z wyraźnym akcentem jazzowym to cecha charakterystyczna cyklu.

Jazz Bar Trio wykonuje standardy muzyki jazzowej, samby, bossa nowy, a także utwory polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej w jazzowej aranżacji. Jazz Bar Trio, w składzie dwie gitary i vocal, powstał w czerwcu 2007. Kilka lat później do zespołu dołączył kontrabas. Zespół koncertuje na terenie całej Polski, a na swoim koncie ma występy w najsłynniejszych, polskich klubach jazzowych.

 

Skład zespołu:

Jacek Konopka - zawodowy muzyk gitary jazzowej, laureat wielu konkursów muzycznych, między innymi Jazz nad Odrą. Uczestniczył w Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu wraz z zespołem Dżamble. Od wielu lat znany i ceniony muzyk koncertujący w Polsce i poza jej granicami. Współpracował między innymi z Erikiem Marienthalem.

Arkadiusz Dec - gitara, związany ściśle ze Śląskim Jazz Clubem.

Jan Hadryś - zawodowy muzyk, kontrabasista, absolwent Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. Na co dzień związany z Gliwickim Teatrem Muzycznym oraz z Domem Kultury w Bytomiu. Koncertował w kraju i za granicą.

Hanka Nowicka-Rożeń - wokalistka jazzowa, od wielu lat współpracującą z wieloma formacjami jazzowymi w Polsce i w Niemczech. Jako uczestniczka Międzynarodowych Warsztatów Jazzowych w Chodzieży, występowała w koncertach finałowych.

Lokalizacja na mapie

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Scena Sali Teatralnej

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia