Kochanie wróciłem - spektakl | www.palac.art.pl

Repertuar

Kochanie wróciłem - spektakl

Data wydarzenia:
30 Listopad 2020 godz. 19:00
Pokaż wszystkie
  • 28 Kwiecień 2020 godz. 19:00
  • 30 Listopad 2020 godz. 19:00
w lokalizacji: Sala teatralna
Lokalizacja:
Sala teatralna
Ceny biletów: 
Parter - 90 zł | 110 zł
Balkon - 70 zł

Spektakl przełożony z 28.04.2020. Zanim zdecydują się Państwo wziąć udział w wydarzeniu, prosimy o zapoznaniem się z REGULAMINEM korzystania z obiektu w trakcie trwania epidemii koronawirusa.

30 listopada o 19:00 na deskach Pałacu Kultury Zagłębia zobaczymy komedię Kochanie Wróciłem w reżyserii Tomasza Dutkiewicza na podstawie sztuki Erica Assous'a pod tym samym tytułem.

Jeśli w znanym porzekadle "stara miłość nie rdzewieje" jest odrobina prawdy, to francuska komedia Kochanie wróciłem najlepiej tego dowodzi. Severine jest właścicielką dobrze prosperującego paryskiego wydawnictwa i nieco słabiej prosperującego życia osobistego. Ma co prawda atrakcyjnego adoratora, ma wyluzowanego dorosłego syna i nawet ponownie w jej życie wkracza były mąż - skruszony i pełen dobrej woli do pojednania... za prawie każdą cenę. Cóż, kiedy syn nie zna swojego ojca, ojciec nie wie, że ma syna, adorator nie wie nic o byłym mężu, były mąż nie akceptuje adoratora, który adoruje nie tylko żonę byłego męża, o czym, oczywiście Severine nie wie... Trochę skomplikowane? Wobec tego dodam jeszcze tylko, że w wydawnictwie pojawia się druga była żona byłego męża właścicielki, o czym Severine również nic nie wie, a Jean-Pierre, czyli były mąż obu pań zaraz się dowie... Kochanie wróciłem to znakomita komedia będąca swoistym lustrem, w którym w przerwach pomiędzy wybuchami śmiechu przeglądamy się my wszyscy - widzowie w teatrze i główni aktorzy w naszym własnym życiu. Jest jeszcze jedna, może najważniejsza bohaterka tej zabawnej sztuki - miłość. Ta, dla której i dzięki której żyjemy. Z głęboką wiarą, że choć "stara" - to nie "zardzewieje".

Obsada:
Maria Pakulnis
Marta Wierzbicka
Katarzyna Ankudowicz / Dorota Chotecka
Wojciech Wysocki
Jan Jankowski
Grzegorz Pawlak
Marcin Troński / Robert Ostolski
Bartosz Obuchowicz

Spektakl dla widzów od 15 roku życia.
Czas trwania spektaklu: 120 minut

ORGANIZATOR
Impresariat Teatralny Anna Jakubowska
Rafał Grzegorzewski
tel. 501 317 933

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia