Na kawie z Katarzyną Skrzynecką | www.palac.art.pl

Repertuar

Na kawie z Katarzyną Skrzynecką

Autor: Edyta Piekoszewska

Gościem poniedziałkowego spotkania w ramach cyklu „Salon kultury. Kawa z Gwiazdą” była Katarzyna Skrzynecka. Serdeczna, dowcipna, z dystansem do siebie i pozytywną energią, która udzieliła się publiczności, opowiadała o swoim życiu zawodowym i rodzinnym. Zdradziła m.in. kilka zakulisowych tajemnic programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, którego pierwszą edycję wygrała, a obecnie zasiada w jego jury. Opowiedziała na przykład jak drobną blondynkę „przerobić” na dużego łysiejącego, ciemnoskórego mężczyznę. Mowa oczywiście o jej zadziwiającym programowym wcieleniu w Louisa Armstronga, którego próbkę charakterystycznej wokalnej chrypki zaprezentowała dąbrowskiej publiczności. Nie mogło zabraknąć tematu związanego z tańcem. Katarzyna Skrzynecka była uczestniczką, a później współprowadzącą program „Taniec z Gwiazdami”. Aktorka opowiadała także o swojej pracy w serialach telewizyjnych oraz w teatrze. Sporo czasu poświęciła również swojej karierze muzycznej. Spotkanie prowadziła Agnieszka Strzemińska – dziennikarka Radia Katowice.

Szczegółowa relacja ze spotkania (naszemiasto.pl)

Galeria zdjęć (idabrowa.pl)

Sponsorem głównym cyklu „Salon kultury. Kawa z Gwiazdą” jest

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest spółką strategiczną dla polskiej gospodarki, odpowiedzialną za przesył gazu ziemnego oraz zarządzanie najważniejszymi gazociągami w Polsce. W chwili obecnej spółka rozpoczyna realizację strategicznego gazociągu wysokiego ciśnienia relacji Tworóg – Tworzeń.

Komisja Europejska w październiku 2013 roku przyznała inwestycji  status „Projektu o znaczeniu wspólnotowym”. Więcej informacji o inwestycji i znaczeniu statusu PCI dla rozwoju infrastruktury przesyłu gazu znajduje się na stronie internetowej GAZ-SYSTEM S.A.

 

Zdjęcia: Mateusz Makselon