Kawa z Katarzyną Skrzynecką | www.palac.art.pl

Repertuar

Kawa z Katarzyną Skrzynecką

Data wydarzenia:
02 Listopad 2015 godz. 17:00 - 18:30
Lokalizacja:
"Agora" Duża
Ceny biletów: 
10 zł

Gościem najbliższego spotkania z cyklu „Salonu kultury. Kawy z Gwiazdą” będzie Katarzyna Skrzynecka – aktorka, wokalistka, autorka tekstów, kompozytor. Spotkanie poprowadzi Agnieszka Strzemińska – dziennikarka Radia Katowice.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wypić kawę w towarzystwie znakomitej artystki, zrobić sobie z nią zdjęcie czy zdobyć autograf.

Katarzyna Skrzynecka jest absolwentką Wydziału Fortepianu i Wydziału Wokalistyki warszawskiej Szkoły Muzycznej II st. oraz Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie. Będąc jeszcze w liceum, w 1989 roku zadebiutowała jako piosenkarka na Festiwalu Piosenki Francuskiej, zdobywając Grand Prix. Rok później wygrała Festiwal w Opolu debiutując piosenką Włodzimierza Korcza "Błądzę w chmurach". Jeszcze jako studentka Akademii Teatralnej rozpoczęła pracę zawodową w Teatrze Dramatycznym w Warszawie grając główną rolę w musicalu METRO. Jednocześnie koncertowała samodzielnie wykonując utwory własne i napisane specjalnie dla niej przez znanych kompozytorów oraz standardy musicalowe i jazzowe. Ma w swoim dorobku udział w wielu muzycznych programach i koncertach telewizyjnych. Wydała 6 płyt, na których w większości znalazły się utwory, do których napisała teksty i muzykę.  

Jeszcze na studiach, odnosiła sukcesy jako aktorka grając główne role w filmach i Teatrze Telewizji. W 1993 roku otrzymała prestiżową Nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego przyznawaną młodym aktorom za wybitną indywidualność. W latach 1993–2004 grała w Teatrze Powszechnym w Warszawie. Od 1996 jest aktorką w warszawskim Teatrze Komedia. Ma za sobą również gościnne występy w teatrach Roma i Syrena. Aktualnie gra także w warszawskim Teatrze Bajka.

Konsekwentnie godząc pracę aktorki z pracą muzyczną zagrała w wielu filmach fabularnych oraz chętnie oglądanych serialach telewizyjnych m.in. w: „Na Wspólnej”, „Na dobre i na złe”, „Bao-Bab, czyli zielono mi” i „Kopciuszku”. Wystąpiła w głównych rolach oraz nagrała piosenki do polskich wersji językowych animowanych przebojów kinowych: „Piękna i Bestia", „Anastazja", „Alladyn" oraz „Magiczna karuzela".

W 2005 roku wzięła udział w pierwszej edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Później prowadziła program wraz z Hubertem Urbańskim, następnie z Piotrem Gąsowskim. W 2014 r. wygrała pierwszą edycję programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. 

 

Sponsorem głównym cyklu „Salon kultury. Kawa z Gwiazdą” jest

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest spółką strategiczną dla polskiej gospodarki, odpowiedzialną za przesył gazu ziemnego oraz zarządzanie najważniejszymi gazociągami w Polsce. W chwili obecnej spółka rozpoczyna realizację strategicznego gazociągu wysokiego ciśnienia relacji Tworóg – Tworzeń.

Komisja Europejska w październiku 2013 roku przyznała inwestycji  status „Projektu o znaczeniu wspólnotowym”. Więcej informacji o inwestycji i znaczeniu statusu PCI dla rozwoju infrastruktury przesyłu gazu znajduje się na stronie internetowej GAZ-SYSTEM S.A.

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
"Agora" Duża

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia