Światowy Tydzień Przedsiębiorczości | www.palac.art.pl

Aktualności

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Autor: Olaf Otwinowski

Od 16 do 22 listopada potrwa Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. W jego ramach przygotowano bezpłatne szkolenia, spotkania i porady dla prowadzących działalność gospodarczą i zainteresowanych biznesem.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to ogólnoświatowa inicjatywa, mającą na celu promowanie idei „bycia przedsiębiorczym”. Hasłem tegorocznej, trzynastej edycji jest „Nowa normalność”. Tak określony temat prowokuje do zadania pytań: czym ma być nowa normalność i czy już w niej funkcjonujemy? Jak w nowej rzeczywistości wygląda organizacja? Czy regulacje prawne nadążają za zmieniającymi się okolicznościami i jakie korekty należałoby wprowadzić?

Od 12 lat ten wyjątkowy tydzień świętujemy także w Dąbrowie Górniczej. Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa, ze względu na sytuację, większość wydarzeń odbędzie się online. Mamy nadzieję, że dzięki temu zwiększy się zasięg i grono odbiorców. Zaplanowaliśmy dla Was ponad 40 ciekawych szkoleń, konferencji, spotkań, konsultacji, warsztatów oraz wydarzeń skierowanych do przedsiębiorców i uczniów.

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa. Udział we wszystkich wydarzeniach w Dąbrowie Górniczej jest bezpłatny.

PROGRAM