PROGRAM DNI DĄBROWY GÓRNICZEJ | www.palac.art.pl

Aktualności

PROGRAM DNI DĄBROWY GÓRNICZEJ

Autor: Administrator

plakat_dni

PARK HALLERA



LIBERO & PRZYJACIELE , KONOPIANS , MANAGGA , VAVAMUFFIN
DNO , BLUE CAFE




Sponsor Główny:
wsb

Sponsorzy :

tyskie ursa damel  
evan getinbank apteka

Patroni medialni :
tvp3 logo_dz
logo_ren logo_nm

 

PROGRAM DNI DĄBROWY GóRNICZEJ 2007

PARK HALLERA – DUŻA SCENA
 

 

1 czerwca (piątek)

15:30

Koncert amatorskich zespołów rockowych
z Pałacu Kultury Zagłębia i Młodzieżowego Ośrodka Pracy Twórczej:

  • KMF
  • SHAAR
  • GABINET
  • FABRYKA
    CHMUR

18:00

SOUND SYSTEM:

  • LIBERO I PRZYJACIELE

19:00

Koncert zespołu

  • KONOPIANS

20:00

Koncert zespołu

  • MANAGGA

21:00

Koncert zespołu

  • VAVAMUFFIN

 

 

2 czerwca (sobota)

15:00

Oficjalne otwarcie Dni Dąbrowy
Górniczej przez Prezydenta Zbigniewa Podrazę

15:15

Występ Miejskiej Orkiestry Dętej –
działającej przy PKZ

16:00

Występy grup artystycznych działających
przy Pałacu Kultury Zagłębia:

  • pokaz Tańca Towarzyskiego w
    wykonaniu Szkoły Tańca „MARENGO”
  • pokaz uczestników zajęć
    wokalnych
  • pokaz tańca break dance – grupa
    „ON THE FLOOR”

18:00

Koncert zespołów artystycznych z
Młodzieżowego Ośrodka Pracy Twórczej:

  • wokaliści „Studia Piosenki”
  • „GRUPA TRZYMAJĄCA WŁADZĘ”

19:30

Występ KABARETU „DNO”

21:00

Gwiazda wieczoru zespół „BLUE CAFE”

22:30

Pokaz sztucznych ogni

 

 

 

3 czerwca (niedziela)

 

15:00

 

„Cała Polska czyta dzieciom”  - organizator
Miejska Biblioteka Publiczna

16:00

Występ Orkiestry Kameralnej Zagłębia
Dąbrowskiego pod dyrekcją Szymona Bywalca

17.00

Koncert zespołu AVOCADO

18:30

„GALA EUROPEJSKA” ZBIGNIEWA GóRNEGO

Wystąpią:

Katarzyna Jamróz, Elżbieta Zającówna,
Bibiana Rosak, Andrzej Cierniewski, Władysław Grzywna, Mariusz Kalaga,
Bogusław Mec, Kwartet „RAMPA”, Orkiestra Zbigniewa Górnego

PROGRAM DNI DĄBROWY GóRNICZEJ 2007

PARK HALLERA – MAŁA SCENA + KRAINA SPORTU

(Organizatorzy: Centrum Sportu i Rekreacji, Dom Kultury w Ząbkowicach,
Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej, Pałac Kultury Zagłębia)

 

 

 

1 czerwca  (piątek)

Dzień Dziecka – Impreza integracyjna dla
osób niepełnosprawnych „Serce za uśmiech” –

współorganizatorzy: Stowarzyszenie „NEURON”, Pałac Kultury Zagłębia, Centrum
Sportu i Rekreacji

10:00

Otwarcie Imprezy – Blok artystyczny i
„Kraina Sportu”

10:15

występy artystyczne zespołów PKZ

10:30

blok konkursów i zabaw dla dzieci

11:00

„Letnia Akademia Tańca” warsztaty taneczne

11:15

występy artystyczne zespołów PKZ

11:30

konkursy i gry sportowe

12:00

„Letnia Akademia Tańca” warsztaty
taneczne

12:15

występy artystyczne zespołów PKZ

12:30

konkursy i gry sportowe

13:00

„Letnia Akademia Tańca” warsztaty
taneczne

13:15

występy artystyczne zespołów PKZ

13:30

występ zespołu „WHITE SHADOWS” – PKZ

14:00

„Letnia Akademia Tańca” warsztaty
taneczne

14:15

Pokaz tańca break dance – grupa „ON THE
FLOOR” - PKZ

14:30

Koncert zespołu „LERT

15:00

Zakończenie bloku artystycznego

KRAINA SPORTU – DZIEŃ DZIECKA:

10:00

- zapisy do „Otwartego Turnieju Piłki
Nożnej” – grupy 4-osobowe, kategorie szkół podstawowych, szkół gimnazjalnych
(boisko dmuchane)

- skoki na skakance na czas

- rzut piłką lekarską na odległość

- rzut „trampkiem do celu”

- slalom między pachołkami z
przyrządami

- rzuty do wiadra piłeczkami

10:30

- rozpoczęcie „Otwartego Turnieju Piłki
Nożnej”

- po zakończeniu turnieju rozgrywane
będą piłkarskie konkursy sprawnościowe. Po konkursach boisko będzie
ogólnodostępne

IMPREZY
TOWARZYSZĄCE:

11:00–15:00

SZKOŁA  KLAUNóW -  nauka żonglerki, sztuczki magiczne, szczudlarze

11:30-13:00

BODY ART  - malowanie
twarzy

12:00-13:30

ACTION  PAITING -
malowanie wielkoformatowe

12:00-13:00

warsztaty rękodzieła artystycznego -makrama

 

DODATKOWE ATRAKCJE:

10:00-15:00

- pompowane zjeżdżalnie (bezpłatne dla dzieci i młodzieży)

 

10:00-22:00

WESOŁE MIASTECZKO

 

 

 

 

2 czerwca
(sobota)

BLOK ARTYSTYCZNY  :

11:00

Otwarcie – występ Orkiestry Dętej ze
Szkoły Muzycznej w Dąbrowie Górniczej

11:15-13:00

występy artystyczne zespołów artystycznych z placówek PKZ:

- formacje taneczne

- kabarety młodzieżowe

- prezentacje uczestników zajęć wokalnych

13:00

„Letnia Akademia Tańca” warsztaty taneczne

13:15

Występ zespołu tanecznego z Domu Kultury w Ząbkowicach

 

13:30

występy artystyczne zespołów z

Młodzieżowego Ośrodka Pracy Twórczej:

- Zespół Muzyki Dawnej

- chór młodzieżowy

- keyboard

- zespół folklorystyczny „DĄBROWA”

15:00

Zakończenie

KRAINA SPORTU – DZIEŃ DLA DOROSŁYCH:

10:00

 

10:30

Turniej Piłkarskich Klubów Sportowych

- zapisy

- rozpoczęcie gier

10:30

Konkursy, gry sportowe i zręcznościowe:

- jazda na „byku” na czas

- „Bokser” – konkurs na siłę uderzenia

- strzały piłką nożną do celu

- rzuty piłką lekarską do celu

- wyciskanie ciężarka

 IMPREZY TOWARZYSZĄCE:

11:00-15:00

OLIMPIADA SPORTóW NIECODZIENNYCH –
Fundacja „Godne Życie”

14:00-18:00

warsztaty rękodzieła artystycznego –
haft, makrama

13:00-17:00

BODY ART – malowanie twarzy

15:00-17:00

PIRAMIDA MARZEŃ – happening plastyczny

DODATKOWE ATRAKCJE:

10:00-22:00

- pompowane zjeżdżalnie

10:00-22:00

WESOŁE MIASTECZKO

 

 

 

 

3 czerwca (niedziela)

BLOK ARTYSTYCZNY  :

11:30

chór i soliści z Klubu Helikon

12:00

finaliści konkursu „DĄBROWSKIE 
GWIAZDECZKI”

12:30

chór z Klubu Seniora

13:00

chór „Czerwone Róże” z Klubu Zodiak

13:30

chór z Klubu Unikat

14:00

występ kapeli ludowej z Domu Kultury w Ząbkowicach

14:30

Koncert Zespołu Pieśni i Tańca 
PKZ „Gołowianie”

15:00

zakończenie bloku artystycznego

KRAINA SPORTU

10:00

Otwarty Turniej Piłki Nożnej  (zapisy) – kategorie:

- szkoły średnie

- open niezrzeszeni

- rozpoczęcie gier

DODATKOWE ATRAKCJE:

10:00-22:00

POMPOWANE ZJEŻDŻALNIE

10:00-22:00

WESOŁE MIASTECZKO

16:00-17:00

Konkurs na najlepszą malowaną dekorację ciała

16:00-18:00

BODY ART – wakacyjny tatuaż

 

 

 

1 czerwca (piątek)

SPORTOWE IMPREZY TOWARZYSZĄCE:

  • Zawody prób uciągu
  • Mistrzostwa Szkół
    Dąbrowskich w Siatkówce Plażowej – Centrum Sportów Letnich - Park
    „Zielona”
  • Sportowy Turniej Miast
    i Gmin

1-3 czerwca

  • Regaty Żeglarskie –
    „Pogoria I”

2 czerwca

  • I Sztafeta Integracyjna
    Służb i Instytucji Użyteczności Publicznej pod patronatem Prezydenta
    Miasta – „Pogoria III”

3 czerwca

  • Festyn Wędkarski z
    okazji Dnia Dziecka – „Pogoria I”