Maj 2000 | www.palac.art.pl

Aktualności

Maj 2000

Autor: Administrator

dzień: 10-11 maj
godzina 1000 1900


10-05 - 11-05-2000
VI OGóLNOPOLSKI FESTIWAL ZESPOŁóW ARTYSTYCZNYCH
DOMóW POMOCY SPOŁECZNEJ
KONCERTY : 10.00 - 13.00 i 15.00 - 19.00
WSTĘP WOLNY

dzień: 13 maj
godzina 1400

POLSKA GALA COUNTRY
KONCERT I CEREMONIA WRĘCZANIA NAGRóD MUZYKI COUNTRY
Tomek Szwed - Magda Anioł - Fair Play - Party Tour -
Coach - Grupa Furmana - Strefa Country
DAVID KANE & CO. /ANGLIA/
14.00 - 18.00 - WSTĘP WOLNY
18.00 - 21.30 - ZAPROSZENIA I KARNETY

dzień: 12-19 maj
Wystawa fotograficzna - Marek KARCH
Rodeo w CALGARY

dzień: 20 maj
godzina 1700

Operetka w trzech aktach - "WESOŁA WDóWKA"
Franciszek LEHAR

dzień: 19-20 maj
godzina 1000

TARGI MEDYCYNY NATURALNEJ - WRóŻB I NIEZWYKŁOŚCI

dzień: 25 maj
godzina 1700

DZIEŃ MATKI
Koncert z okazji Dnia Matki
w wykonaniu amatorskich zespołów artystycznych PKZ

dzień: 26 maj
godzina 1500

OTWARCIE DNI DĄBROWY GóRNICZEJ
Blok imprez przygotowanych przez
Wyższą Szkołę Biznesu
Ż Ą K A L I A '2000
godz. 20.00 - Koncert zespołu - " RAZ-DWA-TRZY
"

dzień: 27 maj
godzina 1500

Występy Wokalno-Tanecznych Amatorskich Zespołów DPK
" FANKI " - Klub KRĄG
" WIWATKI " - Klub ZODIAK
godz. 16.45 - 17.15 - ZESPóŁ ROCKOWY - DPK
godz. 17.15 - 18.00 - ZESPóŁ "DRZEWO" - DPK
godz. 18.30 - Koncert zespołu - " LADY PANK "

godz. 15.00 - 22.00 - Festyn w Muszli Koncertowej w
ZĄBKOWICACH
Festyny organizowane przez Kluby Spółdzielni
Mieszkaniowej "LOKATOR"
godz. 10.00 - 12.00 - osiedle ŁĘKNICE - Klub
"PIĘTERKO"
godz. 10.00 - 12.00 - osiedle KASPRZAKA - Klub
"UNIKAT"
godz. 10.00 - 12.00 - osiedle MYDLICE - Klub
"KRĄG"
godz. 12.00 - 14.00 - osiedle REDEN - Klub
"HELIKON"
godz. 12.00 - 14.00 - osiedle MORCINKA - Klub
"ZODIAK"

dzień: 28 maj
godzina 1000

42 WOJEWóDZKI ZLOT OGNISK TKKF
IMPREZY SPORTOWO-REKREACYJNE
ROZEGRANIE 15 KONKURENCJI SPORTOWYCH
tenis stołowy , tenis ziemny , piłka nożna , badminton
, strzelanie , koszykówka uliczna , brydż sportowy ,
skat , szachy , piłka siatkowa , wyścigi na wózkach ,
bieg , pływanie , ringo , podnoszenie ciężarów ,
przeciąganie liny
godz. 16.00 - ZESPóŁ " BLUE WINDOWS "
godz. 19.00 - ZAKOŃCZENIE połączone z wręczaniem
dyplomów i pucharów.