Repertuar

Waldemar Malicki - Naga prawda o klasyce | PRZEŁOŻONY Z 11.04.2021

Data wydarzenia:
19 Listopad 2021 godz. 17:30
Lokalizacja:
Sala teatralna
Ceny biletów: 
Parter - 100 zł | 110 zł | 120 zł
Balkon - 90 zł

INFORMUJEMY, ŻE KONCERT ZOSTAŁ PRZENIESIONY NA 19 LISTOPADA 2021 g. 17:30.

Szanowni Państwo,
z uwagi na panującą sytuację związaną z pandemią SARS-CoV-2, jesteśmy zmuszeni do zmiany terminu koncert Waldemara Malickiego zaplanowanego na dzień 11.04.2021. Wydarzenie odbędzie się w nowym terminie 19.11.2021 o godzinie 17:30.
Zmianie ulega data wydarzenia oraz godzina. Wszystkie bilety wraz z zawartymi danymi pozostają ważne i obowiązują w nowym terminie.
Ewentualne pytania proszę kierować na adres mailowy: bilety@eskander.pl

Zanim zdecydują się Państwo wziąć udział w wydarzeniu, prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM korzystania z obiektu w trakcie trwania epidemii koronawirusa.

19 listopada o 17:30 na dużej scenie Pałacu Kultury Zagłębia wystąpi Waldemar Malicki wraz ze swoimi muzycznymi przyjaciółmi w programie Naga prawda o klasyce

Na złość konwenansom i przekraczając wszelkie grancie - wracamy z nowym programem!

Po ubiegłorocznym sukcesie mniejszego składu postanowiliśmy nadal muzycznie podbijać kulturalne przestrzenie kraju. Bogatsi o nowe doświadczenia, gwarantujemy niezapomniane spotkanie, pełne pozytywnej energii, najlepszego dowcipu i głębokich wzruszeń.
   
Nasz manifest na sezon 2020/2021 brzmi następująco:
więcej - oszałamiającej pianistyki Waldemara Malickiego, igrającego pomiędzy poważnymi klasycznymi brzmieniami a lekkością popkultury
więcej - dramatycznych brzmień sopranu Anity Rywalskiej, mistrzyni wokalistyki i rozbrajających żartów
więcej - obezwładniającego tenoru Marcina Pomykały, fascynującego świetnym głosem i zmysłem aktorskim
więcej - pięknej i frenetycznej wiolonczelistki Małgorzaty Krzyżanowicz, hipnotyzującej połączeniem wdzięku, profesjonalizmu i znakomitego poczucia humoru.

Pełen seksapilu czteroosobowy zespół zaprasza na muzyczne widowisko obfitujące w abstrakcyjny humor, krótkie obserwacje obyczajowe i mnóstwo dystansu do samego siebie i otaczającego nas świata. To inteligentna rozrywka, gdzie skecze muzyczne zderzają się z aktualnymi anegdotami, żartobliwie komentującymi naszą rzeczywistość, a bezinteresowna zabawa z poważniejszą refleksją. Niespotykana nigdzie indziej forma artystyczna nie tylko zagwarantuje mnóstwo oczyszczającego śmiechu, ale także zachwyci wybitną pianistyką, różnorodnością subtelnych klimatów i mnóstwem energetycznych utworów. W trakcie naszego temperamentnego show będziemy zaskakiwać, poruszać, a nawet lewitować nad sceną. Słowem, zrobimy wszystko, by unieść Państwa ponad teatralnymi fotelami, lub zachwycić, tak, by z rozkoszą zatopili się Państwo w brzmieniach i choć na chwilę zapomnieli o szarej codzienności.

Scenariusz i reżyseria: Jacek Kęcik

Występują:
Waldemar Malicki (fortepian)
Małgorzata Krzyżanowicz (wiolonczela)
Anita Rywalska (sopran)
Marcin Pomykała (tenor)

Czas trwania: 110 min

ORGANIZATOR
ESKANDER
ul. Malczewskiego 3/1, 45-030 Opole
77 441 30 66
sekretariat@eskander.pl
impresariatteatralny.pl; eskander.pl

ZWROTY BILETÓW 
W przypadku chęci zwrotu biletów zakupionych przez stronę https://bilety.palac.art.pl lub w Kasie Pałacu Kultury Zagłębia prosimy o kontakt z Działem Organizacji Imprez i Widowni (adres e-mail rezerwacja@palac.art.pl; tel. 32 733 88 03) lub z Kasą PKZ (tel. 32 733 88 01) - minimum na 2 dni robocze przed nowym terminem wydarzenia, w przeciwnym razie zwroty nie będą realizowane.

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia