Repertuar

UWAGA! Koncert Natalii Przybysz ODWOŁANY

Data wydarzenia:
24 luty 2018 godz. 18:00
Lokalizacja:
Sala teatralna
Ceny biletów: 
Parter normalny - 65 zł
Parter ulgowy - 58,50 zł
Balkon normalny - 55 zł
Balkon ulgowy - 49,50 zł

Przykro nam poinformować, iż ze względu na chorobę artystki Natalii Przybysz, koncert zaplanowany na dzień jutrzejszy, tj. 24 lutego, zostaje odwołany.

Osoby, które kupiły bilety w kasie Pałacu Kultury Zagłębia mogą je zwrócić od 24.02.2018 r. Natomiast widzowie, którzy kupili bilety poprzez system sprzedaży online, otrzymają zwrot pieniędzy w ciągu 14 dni na rachunek, z którego został dokonany zakup.

***

24 lutego o 18:00 na scenie Pałacu Kultury Zagłębia usłyszymy Światło Nocne, czyli najnowszą płytę Natalii Przybysz! Artystka ostatni raz zawitała do murów PKZ w 2015 roku, kiedy to zaprezentowała dąbrowskiej publiczności płytę Prąd. Teraz zaprezentuje swoje najnowsze rockowo-bluesowe dzieło, które już pretenduje do otrzymania przedrostka arcy.

Natalia Przybysz powszechnie znana jako wokalistka polskiego zespołu soulowego i R&B Sistars (zwycięski zespół MTV Music Awards rozpadł się, by w 2012 roku ponownie zagrać razem przed Jamiroquai & Prince). W sierpniu 2011 roku Natalia zagrała przed Erykah Badu na koncercie w Warszawie. Latem 2012 roku nagrała płytę z okazji 50-lecia debiutu artystycznego Janis Joplin. Projekt został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez publiczność jak i krytyków. Według redaktorów  internetowego portalu Jazzsoul Tour premiera Kozmic Blues była jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych roku. Uznanie krytyków i duża frekwencja publiczności na jej koncertach przyczyniły się do wydania albumu Kozmic Blues; Tribute to Janis Joplin w czerwcu następnego roku. Album okazał się inspiracją do płyty Natalii Przybysz Prąd, który osiągnął status platynowej płyty (30 000 sprzedanych egzemplarzy). W 2015 roku Natalia otrzymała nagrodę Fryderyka w dwóch kategoriach - Album Roku za Prąd oraz Singiel Roku dla Miód. 9 maja odbyła się premiera singla Światło nocne zapowiadającego kolejny album Natalii Przybysz o tym samym tytule - premiera płyty od była się 1 września 2017 roku.

Światło nocne to nowy album Natalii Przybysz, kolejny po znakomitym krążku Prąd, który uzyskała status Platynowej Płyty. Światło nocne to już drugi album wyprodukowany przez Jurka Zagórskiego. Obok Zagórskiego, do kompozycji i brzmienia, które jest rozwinięciem i kontynuacją nagrodzonego dwoma Fryderykami Prądu, przyczynili się również muzycy - stały skład zespołu - Mateusz Waśkiewicz, Filip Jurczyszyn i Hubert Zemler. Płyta jest pełna osobistych i głębokich przeżyć. Piosenki pozostają jednak otwarte do interpretacji. Album zapowiada singiel Światło nocne - piosenka o tym, co widoczne i o tym co ukryte. O balansowaniu na krawędzi bycia sobą i udawania. Celem jest bezpieczeństwo. Do piosenki powstał klip wyreżyserowany przez Annę Bajorek. Nakręcony został w nowoczesnym wnętrzu Filharmonii Szczecińskiej. Obok Natalii występuje Iza Szostak, odpowiedzialna również za choreografię. 4 września premierę miał premierę kolejny singel z płyty wraz z teledyskiem - Świat wewnętrzny.

Skład zespołu:
Natalia Przybysz - wokal
Jurek Zagórski - gitara
Mateusz Waśkiewicz - gitara
Filip Jurczyszyn - bas
Jakub Staruszkiewicz - perkusja

Fot. Monika Kmita

źródło: ymusic.pl

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia