Placówki

One Woman Show NIEPRZYKŁADNA - spektakl ODWOŁANY

Data wydarzenia:
25 Maj 2018 godz. 18:00 - 19:00
Lokalizacja:
Dom Kultury Ząbkowice
Ceny biletów: 
20 zł

INFORMUJEMY, IŻ SPEKTAKL ZOSTAŁ ODWOŁANY - osoby, które zakupiły bilet przez system sprzedaży online otrzymają automatyczny zwrot pieniędzy na konto.

ZA ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ PRZEPRASZAMY

Dostała pracę przez łóżko, po dziewięciu miesiącach awansowała i została mamą... swojego szefa. Nieprzykładna, czyli każda normalna mama!

Z okazji Dnia Matki kilka słów o nieprzykładnym macierzyństwie w wykonaniu Katarzyny Marii Zawadzkiej na podstawie bloga Żanety Odolczyk nieprzykladna.pl. W sposób lekki, inteligentny i zabawny - o macierzyństwie, nie tylko dla mam!

Mama na początkowym etapie swojej życiowej przygody - przeżywająca całą gamę emocji - od euforii po depresję. Zmagająca się z presją otoczenia, bo przecież „kobieta jest stworzona do bycia matką i musi godnie, dumnie, prosto (nie garbimy się, drogie Panie, nawet jak już ręce opadają) i z uśmiechem na twarzy, z uśmiechem, brać na klatę cały ten inwentarz. Mówiąca NIE gonitwie za niedoścignionym perfekcjonizmem - Nie słyszałam jeszcze o żadnym mężu, który umarł z głodu, bo nie miał obiadu do pracy, ani o rodzinie, która przykleiła się do brudnej podłogi. I konfrontująca rzeczywistość z radami życzliwych doradców, zwłaszcza tych bezdzietnych - No wiadomo. Przecież są o tyle mądrzejsi, że się w to nie wpakowali.

Autorka: Żaneta Odolczyk, na podstawie bloga nieprzykladna.pl
Scenariusz: Żaneta Odolczyk, Katarzyna Maria Zawadzka
Reżyseria i wykonanie: Katarzyna Maria Zawadzka
Czas trwania: 60 minut

Lokalizacja na mapie