Przygoda z ogrodnikiem - spektakl | www.palac.art.pl

Repertuar

Przygoda z ogrodnikiem - spektakl

Data wydarzenia:
01 Grudzień 2019 godz. 19:15
Lokalizacja:
Sala teatralna
Ceny biletów: 
75zł | 85 zł | 95 zł | 125 zł

Przygoda z ogrodnikiem to czarna komedia z zaskakującą puentą wybitnego kanadyjskiego autora - Norma Fostera, znanego z takich hitów jak Długi ŁYKendOstra Jazda i Między łózkami. Sztuka ponownie pojawi się na deskach Pałacu Kultury Zagłębia 1 grudnia o 19:15!

Para aktorów - Państwo Dzicy, po latach pracy w teatrze, porzucają ambicje i mizerne życie aktorów teatru objazdowego. Zostają ekspertami od samodoskonalenia osobowości i jeżdżą po świecie z szkoleniami motywacyjnymi. Kiedy są na szczycie kariery ich małżeństwo powoli się rozpada. Jaki udział ma w tym ogrodnik Państwa Dzikich… Czy z pomocą stanowczej agentki uda im się pozostać na szczycie, a jednocześnie odnaleźć prawdziwych siebie i odnowić wzajemną miłość?

Przygoda z ogrodnikiem to wyrafinowany humor, chwile refleksji i wyśmienita obsada: Anna MuchaAgnieszka Włodarczyk/Laura SamojłowiczKasia Cichopek/Anna ObercMichał SitarskiBogdan KalusArtur Krajewski/Bartek Żukowski.

Czas trwania spektaklu: ok. 2 godz. 15 minut (w tym przerwa)

Scenariusz: Norm Foster (Kanada)
Reżyseria i tłumaczenie: Mirosław Połatyński
Kostiumy: Aneta Suskiewicz
Scenografia: Witold Stefaniak

ORGANIZATOR
Adria Art sp. z o.o. sp. k.
Skargi 13, 85-018 Bydgoszcz

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia