Pomoc Domowa - spektakl PRZEŁOŻONY | www.palac.art.pl

Repertuar

Pomoc Domowa - spektakl PRZEŁOŻONY

Data wydarzenia:
10 Maj 2020 godz. 16:00
Lokalizacja:
Sala teatralna
Ceny biletów: 
80 zł | 95 zł | 110 zł
Bilety dostępne na stronach: www.kupbilecik.pl; www.biletyna.pl; www.ebilet.pl

SPEKTAKL PRZEŁOŻONY NA JESIEŃ, WKRÓTCE PODAMY TERMIN. BILETY ZACHOWUJĄ SWOJĄ WAŻNOŚĆ - WIĘCEJ INFORMACJI DOT. BILETÓW ZNAJDĄ PAŃSTWO TUTAJ.

Znakomita sztuka, która zawładnęła scenami całego świata. Doskonała farsa mistrza Marca Camolettiego podbija serca widzów wartką akcją, błyskotliwymi dialogami i inteligentnym humorem - Pomoc Domowa - 10 maja o 16:00 na deskach Pałacu Kultury Zagłębia!

Znakomita interpretacja i przekład Bartosza Wierzbięty znanego z takich przekładów jak Shrek, Asterix i Obelix, Rybki z ferajny czy Madagaskar gwarantuje doskonałą zabawę! Z zapartym tchem podąża się za losami męża, żony,  kochanki i kochanka, szczególnie gdy łączy ich jedyna, błyskotliwa, urzekająca, spostrzegawcza i pełna uroku Nadia, czyli Pomoc Domowa. Pod jej okiem rozgrywają się sytuacje gorące, szybkie i zawiłe! Nadia staje się sternikiem miłosnego labiryntu i to ona pociągając za sznureczki jako jedyna zna odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania. Czy uda się dochować tajemnicy i  znaleźć wyjście z tej miłosnej spirali? Odpowiedzi i poczucie świetnie spędzonego czasu przekażą Państwu doskonale wykreowane postaci w gwiazdorskiej obsadzie!

Obsada:
Nadia: Dominika Gwit/Piotr Pręgowski
Olga:  Joanna Kupińska
Norbert: Michał Mikołajczak/Krzysztof Ibisz
Maja: Agata Załęcka
Marek: Sebastian Stankiewicz/Michał Piróg

ORGANIZATOR
Agencja Koncertowa TOMMA
tel. 603 410 411
biuro: 887 410 411
info.tomma@gmail.com

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia