Paweł Domagała - koncert 1984 Tour | www.palac.art.pl

Repertuar

Paweł Domagała - koncert 1984 Tour

Data wydarzenia:
24 Listopad 2019 godz. 19:00
Lokalizacja:
Sala teatralna
Ceny biletów: 
Bilety na stronie paweldomagala.pl oraz kupbilecik.pl

24 listopada o 19:00 na deskach Pałacu Kultury Zagłębia wystąpi Paweł Domagała! Dąbrowski PKZ to jeden z przystanków trasy koncertowej zatytułowanej 1984 Tour!

Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych. Nie każdy jednak wie, że drugą największą pasją Pawła oprócz aktorstwa jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się w artystycznie również na tym polu. Jesienią 2016 roku ukazał się długo wyczekiwany debiutancki album Pawła Domagały pt. Opowiem Ci o mnie. Płyta trafiła do serc szerokiego grona odbiorców, osiągając status Podwójnie Platynowej Płyty.  Nowe wydawnictwo ukazało się 16 listopada i nosi tytuł: 1984. Na płycie znalazło się 12 premierowych piosenek. Album promuje piosenka Weź nie pytaj, która stała się wielkim przebojem, osiągając już ponad 70 mln odtworzeń na YouTube, oraz zyskując miano Przeboju Roku 2018 RMF FM.

W dniu premiery płyty rozpoczęła się trasa koncertowa 1984 TOUR promująca to wydawnictwo.

ORGANIZATOR
Impresariat Artystyczny ADRIA
tel. 605 555 676
info@adria-art.pl

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia