Kino

Na mlecznej drodze - premiera filmowa

Data wydarzenia:
20 Grudzień 2017 godz. 17:00
Pokaż wszystkie
  • 15 Grudzień 2017 godz. 17:00
  • 16 Grudzień 2017 godz. 17:00
  • 17 Grudzień 2017 godz. 17:00
  • 18 Grudzień 2017 godz. 17:00
  • 19 Grudzień 2017 godz. 17:00
  • 20 Grudzień 2017 godz. 17:00
w lokalizacji: Kino KADR
Lokalizacja:
Kino KADR
Ceny biletów: 
Normalny - 14 zł
Ulgowy - 12 zł

Gatunek: dramat, romans, komedia, kraj produkcji: USA, Meksyk, Wielka Brytania, Serbia, 2016 czas trwania: 125 min
Reżyseria: Emir Kusturica, obsada: Monica Bellucci, Emir Kusturica, Sloboda Micalovic

Wielki powrót Emira Kusturicy - jednego z najważniejszych twórców europejskiego kina! Pierwszy od blisko dekady film fabularny reżysera, to porywająca historia miłosna ze zjawiskową Monicą Bellucci. Opowieść zbudowana ze wszystkich pierwiastków, za które widzowie pokochali takie dzieła, jak: Arizona Dream, Underground czy Czarny kot, biały kot. Podszyta magią, iskrząca dowcipem, pełna ciepła, doskonałej muzyki i zapierających dech w piersiach krajobrazów. "Pełny witalności i humoru Na mlecznej drodze to filmowy strzał na wiwat" (Filmweb), który nikogo nie pozostawi obojętnym!

Trwa wojna, a wokół rozkwita wiosna. Mleczarz Kosta (Emir Kusturica) codziennie przekracza linię frontu, aby dowieźć żołnierzom pożywienie. Los mu sprzyja: kule się go nie imają, piękna Milena (Sloboda Mićalović) oddała mu serce, a jego przyszłość rysuje się w jasnych barwach. Do czasu. Wraz z przybyciem do wioski tajemniczej Włoszki (Monica Bellucci), życie Kosty wywraca się do góry nogami. Tak wygląda początek namiętnej i zakazanej miłości, przez którą para bohaterów zostanie wystawiona na niejedną niebezpieczną próbę. Skoro jednak połączył ich los, to nikt i nic nie może im zagrozić.

źródło: kinoswiat.pl

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia