Judy - seans filmowy | www.palac.art.pl

Kino

Judy - seans filmowy

Data wydarzenia:
25 luty 2020 godz. 18:00
Lokalizacja:
Sala teatralna
Ceny biletów: 
Normalny - 15 zł
Ulgowy - 13 zł

Gatunek: dramat, biograficzny, kraj produkcji: Wielka Brytania 2019; czas trwania: 118 min
Reżyseria: Rupert Goold, obsada: Renée Zellweger, Finn Wittrock, Rufus Sewell

Porywająca opowieść o jednej z największych gwiazd kina i piosenki, której niezapomniany przebój Over the rainbow przyniósł nieśmiertelność.

Judy Garland, cudowne dziecko sceny i wielkiego ekranu, dziewczyna, która podbiła serca światowej publiczności dzięki niewinnej urodzie, niezwykłemu głosowi i szczególnej charyzmie. Wraz z wielkim sukcesem przyszła samotność, nieszczęśliwe miłości, cztery burzliwe małżeństwa, a z czasem coraz mniejsze zainteresowanie publiczności, gorsze kontrakty, chałtury. W tym właśnie momencie życia poznajemy Judy Garland w filmie Ruperta Goolda. Zmęczona życiem artystka, której największym pragnieniem jest zapewnienie spokojnego bytu swoim ukochanym dzieciom. Żyjąca marzeniami kobieta, która pogodziła się prawie z faktem, że najlepsze już za nią. I wtedy pojawia się niezwykła propozycja. Okazuje się, że w Londynie, Judy Garland wciąż jest wielką gwiazdą, a publiczność pragnie oglądać ją na najlepszych scenach. Czy Judy jest wciąż gotowa na kolejny skok w nieznane? Czy aby zapewnić szczęście dzieciom, zdecyduje się zostawić je na długie miesiące? Czy tajemniczy młody mężczyzna może być tym, na którego czekała całe życie?  

Czasem najtrudniej jest być gwiazdą własnego życia.

fot. David Hindley (Pathe Productions)
źródło: monolith.pl

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia