I tak cię kocham - seans filmowy | www.palac.art.pl

Kino

I tak cię kocham - seans filmowy

Data wydarzenia:
10 Styczeń 2018 godz. 17:00
Pokaż wszystkie
  • 05 Styczeń 2018 godz. 17:00
  • 07 Styczeń 2018 godz. 17:00
  • 08 Styczeń 2018 godz. 17:00
  • 09 Styczeń 2018 godz. 17:00
  • 10 Styczeń 2018 godz. 17:00
w lokalizacji: Kino KADR
Lokalizacja:
Kino KADR
Ceny biletów: 
Normalny - 14 zł
Ulgowy - 12 zł

Gatunek: komedia romantyczna, kraj produkcji: USA 2017 czas trwania: 120 min
Reżyseria: Michael Showalter, Obsada: Kumail Nanjiani, Zoe Kazan, Holly Hunter, Ray Romano

I tak cię kocham, czyli cudowna komedia romantyczna, która stała się przebojem światowych kin. Świeża, błyskotliwa i nieoczywista. Odkrycie Festiwalu Filmowego Sundance, nagroda publiczności MFF w Locarno. Produkcja: Judd Apatow (Druhny, Wykolejona).

Mężczyzna z kapitalnym poczuciem humoru i konserwatywną rodziną na głowie (Kumail Nanjiani) spotkał przypadkiem nowoczesną dziewczynę, która miała dosyć związków (Zoe Kazan). Połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia. Jednak na drodze do szczęścia stanie szereg przeszkód i wyzwań, którym zakochani będą musieli stawić czoła. Gdy wydaje się, że cały świat - na czele z rodziną - sprzysiągł się, by zburzyć ich szczęście, to właśnie w sytuacjach pozornie bez wyjścia życie potrafi pokazać swoje najzabawniejsze oblicze.

Na ekranie, znany z serialu Dolina Krzemowa, Kumail Nanjiani - jednocześnie współscenarzysta tej autobiograficznej historii, oraz Zoe Kazan (Słowo na M), która jako nowe ucieleśnienie "dziewczyny z sąsiedztwa" stopniowo przejmuje schedę po Meg Ryan. W rolach drugoplanowych wystąpili słynny komik - Ray Romano (serial Wszyscy kochają Raymonda) i zdecydowanie za rzadko pojawiająca się na ekranie laureatka Oscara za Fortepian - Holly Hunter.

I tak cię kocham, uznane za "jedną z najzabawniejszych komedii romantycznych dekady" (Variety), było odkryciem festiwalu Sundance, zdobyło nagrodę publiczności na MFF w Locarno i stało się wielkim przebojem amerykańskim kin, obecnie zaś bije rekordy popularności na świecie. W wielu rankingach wspomina się, że ta porywająca love story, którą zainspirowało samo życie, ma duże szanse na oscarowe nominacje.

I tak cię kocham podbił serca widzów świeżością, humorem oraz uniwersalnym przesłaniem: nigdy nie należy tracić nadziei.

źródło: gutekfilm.pl

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia