Kino

Dzikie róże - seans filmowy

Data wydarzenia:
17 Styczeń 2018 godz. 19:30
Pokaż wszystkie
  • 12 Styczeń 2018 godz. 19:30
  • 13 Styczeń 2018 godz. 19:30
  • 14 Styczeń 2018 godz. 19:30
  • 15 Styczeń 2018 godz. 19:30
  • 16 Styczeń 2018 godz. 19:30
  • 17 Styczeń 2018 godz. 19:30
w lokalizacji: Kino KADR
Lokalizacja:
Kino KADR
Ceny biletów: 
Normalny - 14 zł
Ulgowy - 12 zł

Gatunek: dramat, kraj produkcji: Polska 2017 czas trwania: 90 min
Reżyseria: Anna Jadowska, Obsada: Marta Nieradkiewicz, Michał Żurawski, Halina Rasiakówna, Konrad Skolimowski

Mieszkająca na wsi młoda mężatka Ewa, matka dwójki dzieci, sama z pomocą matki prowadzi dom w czasie, kiedy jej mąż Andrzej zarabia na rodzinę w Norwegii. W czasie wielomiesięcznej nieobecności męża, samotna, przeżywa romans z nastoletnim, zakochanym w niej chłopakiem. Zachodzi w ciążę i na kilka miesięcy wyjeżdża, żeby nie dawać pożywki plotkom. Rodzi dziecko i zostawia je do adopcji w szpitalu. Kiedy Andrzej przyjeżdża na komunię córki, czuje, że Ewa oddaliła się od niego. Po spotkaniu z kolegami podejrzewa, że żona coś przed nim ukrywa. Napięcie między małżonkami narasta. Napiętnowana przez ludzi, czuje się niezrozumiana, co wpływa też na jej relacje z dziećmi. Kiedy podczas jej pracy na plantacji dzikich róż, znika nagle jej 2-letni synek, wpada w panikę. Wkrótce dziecka szuka już cała wieś. Andrzej jest wściekły na Ewę. Czy odzyskają dziecko? Czy związek przetrwa? Czy Ewa pogodzi rolę walczącej o małżeństwo kobiety z rolą matki, która zmuszona została porzucić dziecko?

Jest to kolejny, po Teraz ja, Z miłości i Trzech kobietach film Anny Jadowskiej, reżyserki koncentrującej się na temacie roli i pozycji kobiety we współczesnym polskim społeczeństwie.

źródło: alteregopictures.pl

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia