Dzień czekolady - seans filmowy dla dzieci | www.palac.art.pl

Kino

Dzień czekolady - seans filmowy dla dzieci

Data wydarzenia:
05 Lipiec 2019 godz. 15:00
Pokaż wszystkie
  • 01 Lipiec 2019 godz. 15:00
  • 02 Lipiec 2019 godz. 15:00
  • 03 Lipiec 2019 godz. 15:00
  • 04 Lipiec 2019 godz. 15:00
  • 05 Lipiec 2019 godz. 15:00
w lokalizacji: Kino KADR
Lokalizacja:
Kino KADR
Ceny biletów: 
12 zł

Seans filmowy w ramach Wakacji z filmem 2019.

Dla grup zorganizowanych istniej możliwość zamówienie seansu w godzinach dopołudniowych. Kontakt Kamila Szwarc tel. 668 450 642.

Gatunek: familijny, komedia, kraj produkcji: Polska 2018, czas trwania: 75 min
Reżyseria: Jacek Piotr Bławut, obsada: Dawid Ogrodnik, Katarzyna Kwiatkowska, Magdalena Cielecka

Dzień czekolady to zachwycająca ekranizacja pełnej magii książki, która opowiada o przygodach Moniki i Dawida. Dwójkę niezwykłych bohaterów połączy nie tylko przyjaźń, ale też wspólny sekret. Odkryją świat, w którym żyją zjadacze poniedziałków, wtorków i kolejnych dni tygodnia.

Czy uda im się spełnić marzenie i cofnąć czas? Poznaj z nimi tajemnicę starego zegara i obudź szalonego Skoczka Czasu, który za pomoc żąda zapłaty w czekoladzie. Może dowiesz się również, kim tak naprawdę jest tajemnicza kotka, którą przygarnął Dawid i dlaczego Monika chodzi w hawajskiej spódniczce hula. A jeśli będziesz mieć odwagę… nie zamykaj oczu i zmierz się ze złą wiedźmą wykradającą dzieciom ich drogocenne wspomnienia!

Dzień czekolady to opowieść o tęsknocie, miłości i wyobraźni tak potężnej, że niemożliwe staje się możliwe, zmieniając życie wszystkich bohaterów na zawsze.

Film powstał na podstawie nagradzanej książki Anny Onichimowskiej pod tym samym tytułem. Występują w nim m.in. Dawid Ogrodnik, Katarzyna Kwiatkowska, Magdalena Cielecka, Tomasz Kot, Marek Bukowski i Witold Dębicki.

źródło: dystrybucjamowiserwis.pl

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia