Co przyniesie jutro - seans filmowy | www.palac.art.pl

Kino

Co przyniesie jutro - seans filmowy

Data wydarzenia:
01 Lipiec 2020 godz. 17:00
Pokaż wszystkie
  • 26 Czerwiec 2020 godz. 17:00
  • 27 Czerwiec 2020 godz. 17:00
  • 28 Czerwiec 2020 godz. 17:00
  • 29 Czerwiec 2020 godz. 17:00
  • 30 Czerwiec 2020 godz. 17:00
  • 01 Lipiec 2020 godz. 17:00
w lokalizacji: Kino KADR
Lokalizacja:
Kino KADR
Ceny biletów: 
Normalny - 15 zł
Ulgowy - 13 zł

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem korzystania z usług kina Kadr w okresie ograniczeń wywołanych epidemią koronawirusa.

Gatunek: dramat, romans, kraj produkcji: Wielka Brytania 2019; czas trwania: 100 min
Reżyseria: William Nicholson, obsada: Annette Bening, Bill Nighy, Josh O'ConnorAnnette Bening, Bill Nighy, Josh O'Connor

To nie jest kolejny film o tym, że życie zaczyna się po rozstaniu, a przed nami tylko najlepsze chwile. I że wystarczy zapisać się na kurs tańca, żeby wszystko wróciło do normy. To szczery, intymny, poruszający i pełen emocji portret kobiety, która próbuje ułożyć swoje życie na nowo, po tym, jak rozsypało się na tysiące kawałków, gdy jej mąż odszedł do innej kobiety. W roli głównej znakomita czterokrotnie nominowana do Oscara Annette Bening.

Co przyniesie jutro to kino wielkich emocji, intensywna, a jednocześnie niezwykle intymna opowieść, w której znajdziemy bezsilność i zagubienie, które tak często towarzyszą miłosnym kryzysom, ale także chwile śmiechu, wzruszenia i radości, które tak nieoczekiwanie odkrywamy w momentach życiowych przełomów.

W roli głównej czterokrotnie nominowana do Oscara i dwukrotnie nagrodzona Złotym Globem Annette Bening (American Beauty, Wszystko w porządku). U boku aktorki zobaczymy Billa Nighy'ego (To właśnie miłość, Czas na miłość) oraz gwiazdę serialu The Crown,  Josha O'Connora.

źródło: dystrybutor M2Films

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia