Ale Czad czyli podróże z Grupą MoCarta | www.palac.art.pl

Repertuar

Ale Czad czyli podróże z Grupą MoCarta

Data wydarzenia:
17 Październik 2015 godz. 19:00 - 20:30
Lokalizacja:
Sala teatralna
Ceny biletów: 
Parter I i II - 70 zł - normalny
Balkon I - 60 zł - normalny
Ulgowe - brak

Występ kabaretu przeniesiony z 10 maja 2015r. Bilety z tego terminu zachowują ważność na termin 17.10.2015.

„Ale Czad, czyli podróże Grupy MoCarta” to nowy program kwartetu, w którym muzycy zagrają i opowiedzą między innymi o Republice Czeskiej, Chinach, Francji oraz Kostaryce. W Dąbrowie Górniczej kabaret zaprezentuje największe przeboje muzyki nie tylko klasycznej, lecz również inteligentny żart oraz mnóstwo pozytywnej energii z całego świata, którą postara się zarazić publiczność.

Od kilku lat Grupa MoCarta jest jednym z najczęściej występujących za granicą polskich zespołów. Muzycy grali w wielu, niekiedy bardzo egzotycznych miejscach, takich jak: znane z handlu narkotykami meksykańskie miasto Ciudad Juarez, miasteczko Wenatchee znajdujące się na końcu świata i Stanów Zjednoczonych, w którym nie stanęła wcześniej stopa polskiego artysty czy małe chińskie miejscowości, te poniżej 15 milionów mieszkańców.

Dzięki możliwości występowania w różnych zakątkach świata, muzycy poznali kulturę wielu narodów i teraz pragną w dowcipny sposób opowiedzieć o niej polskiej publiczności. Grupa MoCarta w Dąbrowie Górniczej zagra nowe utwory, ale wróci także do kilku swoich największych przebojów.

Organizator: Agencja Artystyczna Monolit, tel. + 48 518 522 581, +48 660 860 777, biuro@monolitart.com.pl
Zdjęcia: Andrzej Świetlik

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia