Zostań Laureatem Nagrody Gospodarczej | www.palac.art.pl

Aktualności

Zostań Laureatem Nagrody Gospodarczej

Autor: Olaf Otwinowski

To już V edycja dąbrowskiego Konkursu o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego.

Organizatorem Konkursu jest Gmina Dąbrowa Górnicza, a Partnerami Merytorycznymi Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej oraz Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach.

Konkurs skierowany jest do mikro, małych, średnich przedsiębiorstw posiadających siedzibę lub prowadzących działalność na terenie Dąbrowy Górniczej a jego celem jest promocja najbardziej innowacyjnych oraz przyczyniających się do rozwoju gospodarczego miasta firm sektora MŚP prowadzących działalność na terenie Dąbrowy Górniczej, które  w swym działaniu uwzględniają etyczne i społeczne wartości.

Duże przedsiębiorstwa, działające na terenie Dąbrowy Górniczej, które mają szczególne zasługi dla rozwoju gospodarczego i społecznego miasta, mogą ubiegać się o tytuł Laureata Nagrody Specjalnej im. Karola Adamieckiego.

Formularze zgłoszeniowe (skan dokumentacji konkursowej podpisanej przez osobę uprawnioną do reprezentowania firmy) należy przesłać do 4 maja 2020 za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres adamiecki@dg.pl

W tym roku, ze względu na inne wydarzenia zaplanowane w ramach działań wsparcia przedsiębiorczości i kreowania postaw przedsiębiorczych, laureatów poznamy już w czerwcu podczas Gali Przedsiębiorczości.

Więcej informacji na portalu gospodarczym Dąbrowy Górniczej.

REGULAMIN
ZARZĄDZENIE PREZYDENT DOT. KONKURSU