PODARUJ 1% DLA DANIELA MARCA | www.palac.art.pl

Pałac

PODARUJ 1% DLA DANIELA MARCA

Autor: Grzegorz Drygała

daniel_marzec_1_procentFundacja ISKIERKA jako organizacja pożytku publicznego (KRS: 0000248546) w imieniu rodziców zwraca się z apelem do ludzi dobrej woli o pomoc finansową dla Daniela Marca.

Daniel Marzec urodził się 29.04.2005 i mieszka wraz z rodziną w Dąbrowie Górniczej. Już niemal od pierwszych dni jego życia rodzice wiedzieli, że jest chory na neuroblastomę. Od początku swojej choroby Daniel przeszedł niezliczoną liczbę badań i zabiegów operacyjnych, częstokroć bolesnych. Jednak mimo wszystko jest bardzo pogodnym i uśmiechniętym dzieckiem, który uwielbia się bawić samochodami i pluszakami. Obecnie Daniel z trzecią wznową neuroblastomy jest pacjentem Oddziału Hematologii i Onkologii Dziecięcej w Chorzowskim Centrum Pediatrii i Onkologii, gdzie pobyt na szpitalnej sali umilają mu gry komputerowe. Z nie cierpliwością oczekuje jednak dnia, kiedy znów będzie mógł chodzić wraz z rodziną na spacery do parku i bawić się ze swoimi rówieśnikami, czyli zaznać prawdziwego życia pięciolatka. Rodzice Daniela są w podwójnie trudnej sytuacji, bowiem jego starszy brat cierpi od urodzenia na czterokończynowe porażenie mózgowe i epilepsję. Od choroby Daniela nie stać ich na zapewnienie Mateuszowi koniecznych turnusów rehabilitacyjnych, a koszt jednego turnusu to kilka tysięcy złotych.

Koszty leczenia chorób onkologicznych u dzieci są bardzo wysokie i często przekraczają możliwości finansowe rodziców. Bardzo potrzebna jest Państwa pomoc, bo zdrowie i życie dziecka - jest bezcenne.

Prosimy zatem o wpłaty na konto :

Fundacja "ISKIERKA" na rzecz dzieci z chorobą nowotworową

Warszawa 00-838, Prosta 51

ING Bank Śląski nr konta: 30 1050 1588 1000 0023 0342 1412

na hasło: „Dla Daniela Marca"

 

oraz o przekazywanie 1% podatku :
W zeznaniu podatkowym należy podać:
1. Nazwę organizacji pożytku publicznego: FUNDACJA "ISKIERKA"
2. Numer KRS: 0000248546
3. Rubryka 128 (cel szczegółowy): Daniel Marzec

logo_z_www