Koncert muzyki harfowej | www.palac.art.pl

Repertuar

Koncert muzyki harfowej

Autor: Małgorzata Fert

IX Międzynarodowy Konkurs im. Michała Spisaka zbliża się wielkimi krokami. Już 14 września 2015 r. o godzinie 18.00, w Pałacu Kultury Zagłębia odbędzie się uroczysty Koncert Inauguracyjny z udziałem Orkiestry Sinfonia Varsovia oraz Chóru Filharmonii Śląskiej. Wstęp dla publiczności jest wolny. Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj…..

Wszystkich zainteresowanych podróżą z niezwykłą muzyką, mamy przyjemność zaprosić już na godzinę 17.20, kiedy to w głównym holu Pałacu Kultury Zagłębia, odbędzie się koncert harfowy stanowiący wyjątkowe wprowadzenie do głównego punku wieczoru. Duet utalentowanych muzyków - Elżbieta Korelus i Carlos Roberto Peña Montoya - współpracują ze sobą od dziesięciu lat, grając muzykę kameralną i orkiestrową. Pomimo tego, że obecnie działają na dwóch krańcach Polski, ich ścieżki muzyczne przeplatają się, a już w najbliższy poniedziałek spotkają się w murach Pałacu Kultury Zagłębia, dostarczając Nam tym samym pięknych, muzycznych wrażeń za sprawą dźwięków płynących z niebiańskich harf.

Serdecznie zapraszamy, jednocześnie przypominając, że wstęp na wszystkie wydarzenia (Koncert Inauguracyjny, przesłuchania konkursowe oraz Koncert Laureatów) jest wolny dla publiczności.