ZamknijUwaga, ta strona używa COOKIES.
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

 

Repertuar PKZ

feed image

Repertuar Kina KADR

feed image

Newsletter


pkz_yt
nasi-partnerzy
mittal-logo
logo_dziennik_zachodni
logo_nasze_miasto
logo-pelniakultury
salsa
eska-logo
kinostudyjne
kinocyfrowe1
kinoszkola_logo
logo-kinads
legalna_kultura
i_dabrowa
dgpl_logo_patronaty
inkubator
biuletyn informacji publicznej
Galeria zdjęć
Repertuar arrow Placówki arrow Dom Kultury Ząbkowice
Dom Kultury Ząbkowice
OFERTA DOMU KULTURY W ZĄBKOWICACH - zapisy na nowy sezon Drukuj Email
07.09.2014.
zbkowice_ofertaZapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty edukacji artystycznej w nowym sezonie 2014/15.


Czytaj całość…
 
To już lato - festyn w Ząbkowicach Drukuj Email
13.06.2014.
plakat_powitanie_lata_2014.jpg13 czerwca2014 w godzinach od 15:00 do 20:00 PKZ - Dom Kultury Ząbkowice zaprasza mieszkańców na festyn środowiskowy - "TO JUŻ LATO". Celem imprezy jest integracja środowiska lokalnego, prezentacja działalności placówki, promocja akcji LATO W MIEŚCIE-2014 oraz dorobku artystycznego p. Zofii Migas z Trzebyczki, p. Violetty Długosz z Ząbkowic i Wiolety Nowak z Dąbrowy Górniczej.

W programie m. in. występy amatorskiego ruchu artystycznego , gry i zabawy , warsztaty plastyczne , pokazy strażackie i WORD oraz zabawa taneczna przy dźwiękach zespołu CopaCabana.
 
Uwaga. Miejski Konkurs Recytatorski Drukuj Email
28.05.2014.
PAŁAC KULTURY ZAGŁĘBIA W DĄBROWIE GÓRNICZEJ DOM KULTURY W ZĄBKOWICACH
serdecznie zaprasza do udziału w :
IV EDYCJI MIEJSKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO
    „POLSCY POECI PISZĄ DLA DZIECI”


Nadsyłanie zgłoszeń do 02.VI.2014r. (decyduje data wpływu do organizatora).
Konkurs odbędzie się 10.VI.2014r. o godz.10:00
Wszelkich informacji dotyczących konkursu udziela organizator pod  numerem:
tel./fax  32 260 56 40: od poniedziałku do piątku w godz. 09:00 – 15:30
tel. kom.  608 655 854 od 14:00 – 20:00
Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i kartą zgłoszenia.
Do pobrania: pdf karta_zgłoszenia pdf regulamin konkursu

Nadsyłanie zgłoszeń do 02.VI.2014r. (decyduje data wpływu do organizatora). Zapraszamy do udziału.
 
MISTRZOWIE PĘDZLA Drukuj Email
27.05.2014.
21 maja w PKZ- Domu Kultury odbyła się V Edycja Miejskiego Konkursu Plastycznego „Mistrz pędzla Dąbrowy Górniczej”. Tegorocznym tematem obrazów malowanych przez dzieci i młodzieżdscf0711_kopiowanie był „Kosmiczny zawrót głowy”. Spośród 21 uczestników jury przydzieliło następujące nagrody i wyróżnienia. W kategorii klas 1-3 mistrzem pędzla została Natalia Latos. Wyróżnienia otrzymały: Wiktoria Bochen, Alicja Pleśińska, Wiktoria Karkula. W klasach 4-6 mistrz pędzla przypadł Natalii Derewońko, a wyróżnienia otrzymały Karolina Urbańska, Martyna Łoboda, Jakub Magierek. Mistrzem pędzla gimnazjów została Patrycja Kocel, wyróżnienia przyznano Karolinie Zając, Ewie Oleksiak, Izabeli Morańskiej. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z konkursu KLIK
 
60 urodziny Domu Kultury w Zabkowicach za nami Drukuj Email
15.05.2014.
13 maja 2014r. PKZ – Dom Kultury Ząbkowice obchodził swoje 60 urodziny. urodzinyLicznie przybyli goście (wśród nich byli pracownicy Domu Kultury, władze miasta, przedstawiciele zakładów pracy i instytucji oraz mieszkańcy) zostali powitani przez Miejską Orkiestrę Dętą. Podczas uroczystości zostały przekazane listy gratulacyjne <KLIK>.
Jubileuszowy koncert rozpoczęła ząbkowicka kronika filmowa. Gwiazdą wieczoru była Grupa MoCarta. Uroczystościom towarzyszyły wystawy prac plastycznych uczestników zajęć, oraz ekspozycje dotyczące działalności DK. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji <KLIK>  oraz <KLIK>

Zapraszamy do przeczytania relacji w Wiadomościach Zagłębia, oraz do obejrzenia materiałów video w TV Zagłębie ,TV Telpol oraz TVP Katowice
 
PAŁACOWA AKCJA ZIMA Drukuj Email
05.02.2014.
Ferie bez śniegu? Tylko w pierwszym dniu, bo w drugim Królowa Zima sypnęła białe konfetti na dąbrowskie dzieciaki i chociaż mróz był siarczysty, nie przeszkodził w obrzucaniu się kulkami.

Czytaj całość…
 
KONCERT NOWOROCZNY Drukuj Email
05.02.2014.
17.01.2014r. odbył się w DK Ząbkowice Koncert Noworoczny w wykonaniu Zespołu Kameralnego pod dyrekcją Anny Szawińskiej oraz Moniki Czuby. Wykonawcy zaprezentowali trzy bloki muzyczne: 1. Kolędy, 2.Muzyka dawna i współczesna, 3. Pieśni ludowe. Całość była przeplatana etiudami tanecznymi w wykonaniu Moniki Czuby - absolwentki Państwowej Szkoły Baletowej w Bytomiu, instruktorki zajęć tanecznych w PKZ.


Czytaj całość…
 
ARTYSTKA ZOSIA Drukuj Email
05.02.2014.
Czy przejście na emeryturę oznacza siedzenie w domu i nic nierobienie? Niekoniecznie. Są osoby. które nie zamykają się w czterech ścianach.dscf0209
Czytaj całość…
 
KOLORY JESIENI Drukuj Email
22.10.2013.
W ząbkowickim Domu Kultury w dn. 22.102013r. odbył się kameralny koncert - "Kolory Jesieni". Impreza miała charakter muzyczno-literacki, jak również można było obejrzeć wystawę obrazów utalentowanej malarki - Violetty Długosz. Całość prowadził znany aktor scen śląskich- Dariusz Niebudek. Zgromadzeni goście mogli posłuchać muzyki lat 60-tych i 70-tych. Prezentowana była również twórczość Tadeusza Woźniaka. Muzycznie oprawiła to grupa "Luz Bluz". Muzycy doskonale wczuli się w klimat tamtej epoki flower-power. Recytowane były, (w znakomitym przekładzie Sylwka Szwedy) utwory Jima Morrisona i Boba Dylana. Koncert ze wszech miar udany, za rok również spotkamy się w PKZ DK Ząbkowice, smakując jakże piękne piosenki, z nutką zadumy cofniemy się do lat 60-tych i 70-tych.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 62
© 2014 Pałac Kultury Zagłębia - PKZ - Dąbrowa Górnicza
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.