ZamknijUwaga, ta strona używa COOKIES.
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

 

Repertuar PKZ

feed image

Repertuar Kina KADR

feed image

Newsletter


pkz_yt
nasi-partnerzy
kinostudyjne
kinocyfrowe1
kinosolo
kinoszkola_logo
logo-kinads
legalna_kultura
i_dabrowa
dgpl_logo_patronaty
real
inkubator
biuletyn informacji publicznej
Galeria zdjęć
Repertuar arrow Placówki arrow Dom Kultury Ząbkowice
Dom Kultury Ząbkowice
WARSZTATY EKOLOGICZNE Drukuj Email
23.04.2014.
W dniu 16.04.2014  PKZ - Dom Kultury w Ząbkowicach razem ze współpracy ze Stowarzyszeniem  „ Ziemia i my ”- Centrum Edukacji Ekologicznej  zorganizował warsztaty ekologiczne pod 16042014478-001nazwą „Rozwój zrównoważony – rozwojem dla przyszłości”. Uczestniczyły w nich  dzieci i młodzież z ząbkowickich szkół.
Zapraszamy do krótkiej fotorelacji KLIK
 
PAŁACOWA AKCJA ZIMA Drukuj Email
05.02.2014.
Ferie bez śniegu? Tylko w pierwszym dniu, bo w drugim Królowa Zima sypnęła białe konfetti na dąbrowskie dzieciaki i chociaż mróz był siarczysty, nie przeszkodził w obrzucaniu się kulkami.

Czytaj całość…
 
KONCERT NOWOROCZNY Drukuj Email
05.02.2014.
17.01.2014r. odbył się w DK Ząbkowice Koncert Noworoczny w wykonaniu Zespołu Kameralnego pod dyrekcją Anny Szawińskiej oraz Moniki Czuby. Wykonawcy zaprezentowali trzy bloki muzyczne: 1. Kolędy, 2.Muzyka dawna i współczesna, 3. Pieśni ludowe. Całość była przeplatana etiudami tanecznymi w wykonaniu Moniki Czuby - absolwentki Państwowej Szkoły Baletowej w Bytomiu, instruktorki zajęć tanecznych w PKZ.


Czytaj całość…
 
ARTYSTKA ZOSIA Drukuj Email
05.02.2014.
Czy przejście na emeryturę oznacza siedzenie w domu i nic nierobienie? Niekoniecznie. Są osoby. które nie zamykają się w czterech ścianach.dscf0209
Czytaj całość…
 
KOLORY JESIENI Drukuj Email
22.10.2013.
W ząbkowickim Domu Kultury w dn. 22.102013r. odbył się kameralny koncert - "Kolory Jesieni". Impreza miała charakter muzyczno-literacki, jak również można było obejrzeć wystawę obrazów utalentowanej malarki - Violetty Długosz. Całość prowadził znany aktor scen śląskich- Dariusz Niebudek. Zgromadzeni goście mogli posłuchać muzyki lat 60-tych i 70-tych. Prezentowana była również twórczość Tadeusza Woźniaka. Muzycznie oprawiła to grupa "Luz Bluz". Muzycy doskonale wczuli się w klimat tamtej epoki flower-power. Recytowane były, (w znakomitym przekładzie Sylwka Szwedy) utwory Jima Morrisona i Boba Dylana. Koncert ze wszech miar udany, za rok również spotkamy się w PKZ DK Ząbkowice, smakując jakże piękne piosenki, z nutką zadumy cofniemy się do lat 60-tych i 70-tych.
Czytaj całość…
 
POŻEGNANIE LATA 2013 Drukuj Email
30.09.2013.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z festynu Pożegnanie lata
Czytaj całość…
 
PLENER MALARSKI W OGRODZIENCU Drukuj Email
11.07.2013.
Plener malarski w Ogrodzieńcu pod hasłem "Jurajski Wawel" odbył się 29 czerwca 2013r.
W plenerze wzięli udział głównie uczestnicy zajęć plastycznych w PKZ Domu Kultury Ząbkowice, pod kierunkiem Barbary Kochańskiej. Plastycznym działaniom malarskim towarzyszyła świetna zabawa, którą zwieńczyło wspólne ognisko na Podzamczu. Wystawa prac plenerowych znajduje się w budynku Domu Kultury Ząbkowice - zapraszamy !!!

Czytaj całość…
 
FESTYN Drukuj Email
11.07.2013.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z festynu
Czytaj całość…
 
WYSTAWA Drukuj Email
14.06.2013.
plakat „Malarstwo-zwierciadło pokoleń” to tytuł wystawy, którą można oglądać w PKZ-Domu Kultury w Ząbkowicach.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 58
© 2014 Pałac Kultury Zagłębia - PKZ - Dąbrowa Górnicza
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.